fbpx

O mnie

Jeśli masz cel językowy do zdobycia lub potrzebujesz wsparcia w drodze do spełnionego, szczęśliwego życia dobrze, że tu jesteś…

Jestem certyfikowanym coachem neurojęzykowym / Advanced Neurolanguage Coach ® (certyfikację zdobyłam z Efficient Language Coaching®), dyplomowanym coachem, oraz konsultantem psychoterapii pozytywnej. 

Ucząc angielskiego pracuję według zasady “what we learn with pleasure, we never forget”,co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że jeśli uczymy się czegoś z przyjemnością, to nigdy tego nie zapomnimy.

Moje sesje językowe są w pełni oparte na “brain friendly method”, czyli metodzie, która jest całkowicie przyjazna naszemu mózgowi, wykorzystując jego naturalny potencjał i  zasoby językowe, ograniczając do minimum poziom stresu oraz całkowicie angażując umysł w proces językowy według zasady, że każdy mózg jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Zawsze podążam za klientem, wspieram jego mocne strony, motywuję i pomagam zwiększyć pewność siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem obcym.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi na nieograniczone tematy, bo nauka języka to przede wszystkim nauka komunikacji.

Dodatkowo jestem certyfikowanym konsultantem psychoterapii pozytywnej. Pomagam ludziom przejść przez proces zmian, poradzić sobie z trudnościami jakie napotykają w życiu, odnaleźć radość, spełnienie i równowagę emocjonalną. Pracuję w nurcie psychoterapii pozytywnej, która zakłada, że każdy człowiek posiada w sobie umiejętności i możliwości pozwalające mu odnaleźć własne rozwiązania swoich problemów. A rolą terapeuty jest pomóc mu tę zdolność urzeczywistnić. 

Chcesz nauczyć się angielskiego?
Po prostu napisz.